Новости

автор - Алена

На Сумщине в 2018 году ожидается ремонтно-дорожный бум

12.03.2018 12:36

Нынешний год для Сумской области должен стать годом интенсивного ремонта автомобильных дорог общего пользования.
Об этом сказал председатель Сумской ОГА Николай Клочко, комментируя планы слобожанского региона на ближайшую перспективу.
В частности, уже распределены и направлены соответствующие средства всем районам, чтобы на местах могли их вполне освоить и привести магистрали в надлежащее состояние. Ведь одна из главных задач - выполнить максимально качественный ремонт, который бы долго не нуждался в новых денежных вложений.
Другой приоритет - установление реального контроля за нагрузкой на автотрассы. Для этого будет продолжена работа по обустройству весовых комплексов, которые уже функционируют на многих участках дорог.
По словам начальника Службы автомобильных дорог в Сумской области Ивана Романюка, на балансе ведомства две тысячи километров дорог, которые финансируются главным образом Укравтодором. На четыре объекта уже выделены средства, сейчас проходят тендерные процедуры, чтобы с наступлением тепла приступить непосредственно к строительству и реконструкции.
Так, будет отремонтирована вся дорога от Ахтырки в Харьков, а не только Сумская область; отрезок от границы с Черниговщине в город Ромны; по направлению Киев - Сумы - Харьков, на разработку проектно-сметной документации которой в прошлом году выделены средства из областного бюджета, а также отремонтируют мост у села Климентово на дороге Сумы - Полтава.
По предварительным расчетам, всего будет освоено около миллиарда гривен из различных финансовых источников

информация  от ukurier.gov.ua.

 

автор - Наталья

Разборки с патрульными в центре города

02.02.2017 12:10

Сегодня около 10 патрульных машин ДПС г.Сумы на Красногвардейской улице демонстрировали слаженную работу по разборке внештатных ситуаций. Подробности сообщим.

автор - Наталья

Транспортный коллапс в городе

02.02.2017 09:28

Сегодня город парализован. Весь коммунальный транспорт стоит без движения на главной улице города - Харьковской. Коммунальные службы в срочном порядке ремонтируют обрыв высоковольтных проводов. Можно только надеяться, что люди вовремя попадут на работу. А маршрутчики дополнительно заработают на перевозке пассажиров.

автор - Наталья

04.11.2016 08:43

Суми потрапили у топ-5, що найбільше відповідають європейським стандартам відкритості, прозорості та підзвітності міській владі. Такий результат дослідження Індексу демократичності міст від проекту USAID Ukraine – “Громадяни в дії”. П’ятеро експертів проаналізували понад сімсотот регламентів,
положень та статутів, які регулюють роботу міської влади та інструменти місцевої демократії. Суми, серед 48-ми проаналізованих міст України, посіли 4 місце. Попереду – Чернівці, Чернігів та Івано-Франківськ. Суми отримало за невелику в порівнянні з іншими, кількість голосів необхідних для розгляду електронних петицій – 250.

Андрій Баранов, секретар Сумської міськради, вважає, що менше одного відсотка голосів мало для того, щоб розглядати питання життєдіяльності міста.
Віталій Бараніченко, експерт з питань ІТ-технологій,
говорить, що мінуси рейтингу – голосують не люди , а вибирає експертна комісія; не зрозуміло чому обрали ці 48 міст України; інформацію щодо рейтингу важко знайти насайті.
За версією українського журналу «Фокус» місто Суми займає останній щабель у рейтингу комфортних обласних центрів серед 22 областей. Редактори глянцю оцінювали міста за п’ятьма критеріями. Це економіка, екологія, рівень злочинності,транспортна інфраструктура та анонімне опитування серед однієї сотні читачів журналу.
Олег Сорочан, заступник головного редактора журналу «Фокус», повідомив, що статистику, за якою визначали переможця, брали з офіційних державних сайтів. Методика оцінювання – за п’ятибальною шкалою. Майже за всіма параметрами Суми у числі аутсайдерів.
Олександр Лисенко, Сумський міський голова, заявив, що на сьогодні будується новий завод, інвестицій 16,5 мільйонів євро знаходиться у нашому місті, чомусь «Фокус» це не врахував. Акцентували увагу на низькому рівні злочинності – це питання влада тримає під контролем.
Олесь Добосевич, експерт з питань ІТ-технологій, говорить, щодо інформації, яка з державних джерел, вона є правдивою і відповідає загальній картині. Тому рейтинг – об’єктивний. Якщо ж говорити стосовно сайтів нерухомості, то там інформація часто буває викривленою.
Золото у рейтингу комфортних обласних центрів отримало місто Львів, срібло – Київ, яке має на 6 балів менше від попередника. Бронза у Хмельницького. Головні переваги Львова, за версією журналу, – низький рівень злочинності, розвиток інфраструктури та відсутність труднощів з пошуком роботи.

 

 

  •  
автор - Наталья

30.10.2016 14:34

 Сумах відбудеться ярмарок голубів

 
Неділя, 30 Жовтня, 2016, 12:36
110 Переглядiв

6 листопада з 8-00 до 13-00 години у м. Суми по вул. Першотравневій, 29 біля приміщення Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації відбудеться обласна виставка-ярмарок голубів різних порід, сільськогосподарської птиці та кролів.

Організаторами заходу є Департамент агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації, Сумський обласний клуб любителів спортивних (поштових) і високольотних безкружних голубів.

Організатори запрошують всіх бажаючих сумчан та гостей міста взяти участь у даному заході.

автор - Наталья

30.10.2016 09:47

На Сумщині розпочався міжнародний ІТ-форум «IT PEOPLE SUMY».

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Сумщина може похвалитися потужною науковою ІТ-базою. Адже недаремно випускники саме ІТ-спеціальностей всіх вишів області затребувані як в Україні, так і за її межами. Наші молоді науковці мають унікальні розробки, працюють на провідні ІТ-компанії», - зазначив на відкритті заходу голова Сумської ОДА Микола Клочко.

За його словами, цей міжнародний форум сприяє об’єднанню зусиль влади, бізнесу та науки задля того, щоб ІТ-технології стали невід’ємною складовою усіх сфер економіки Сумщини.

На форум прибули науковці, бізнесмени, представники влади, які беруть участь у 5 дискусійних панелях.

Серед 300 учасників заходу присутні також посли іноземних держав.

Як розповіли організатори форуму, його кінцевою метою має бути створення ІТ-кластеру, що покликаний стати потужною базою для розробки та втілення новітніх проектів у сфері високих технологій.

автор - Наталья

30.10.2016 09:46

 У рейтингу комфортності українських обласних центрів-2016, опублікованому журналом «Фокус», місто Суми посіло останнє 22 місце з 41,8 балами.

Для виставлення балів враховувалися рівень середньої заробітної плати, вартість споживчого кошика, середня вартість житла економ-класу, рівні злочинності і забруднення повітря.

 Сусідні із Сумами обласні  центри виглядають у рейтингу так: Чернігів – 21 місце, Полтава – 16, Харків – 9.

Сумчан може втішити те, що рівень шкідливих викидів у повітря в їх місті в 10 разів менший, ніж у Івано-Франківську, і в 14 разів, ніж у Дніпрі. Рівень злочинності у три  рази менший, ніж у Києві і у 2,2, ніж у Запоріжжі, а рівень середньої зарплати дещо вищий, ніж у аутсайдерів по цьому показнику Тернополю (на 500 грн.) і Чернігову (на 317 грн.).

Найкомфортнішими містами названі Львів (69,4 бала), Київ (63,6) і Хмельницький (61,6).

автор - Наталья

Аллея душистой сирени будет в Сумах

30.10.2016 09:38

У Сумах, 27 жовтня, працівники КП «Зелене будівництво» почали висаджувати бузкову алею по вулиці Нжньохолодногірській.

Міський голова Сум Олександр Лисенко теж висадив декілька саджанців бузку, а також повідомив, що ініціатива створити у Сумах бузкову алею виникла вже досить давно.

«Ідея про бузкову алею належить депутату міськради Віталію БУРБИЦІ. Тривалий час вона була лише проектом, нині ж ми втілюємо її в життя. Це чудове починання, яке підтримують і самі сумчани, адже саме вони гулятимуть квітучим бульваром», - сказав міський голова.

Директор КП «Зеленбуд» Володимир ЛАВРИК повідомив, що роботи з висадки бузкової алеї розпочалися відповідно до доручення міського голови. Комунальне підприємство та департамент інфраструктури міста опрацювали дане питання та дійшли висновку, що розташовуватися бузкова алея має саме по вул. Нижньохолодногірській.

Вже цього року з одного боку алеї планують висадити 70 кущів, які навесні розквітнуть патріотичними кольорами: синім та жовтим. Згодом з іншого боку також з’явиться понад 100 саджанців бузку.

Окрім того, на цій алеї вже висадили 21 молодий дуб, який гармонійно поєднуватиметься з різнокольоровим 

автор - Наталья

ВСЕ на Дизель -ШОУУУУУУ

26.10.2016 21:19

автор - Наталья

На выходные 29-30.10.2016 сумчан ждет увлекательный футбол

26.10.2016 20:17

У суботу, 29 жовтня, на сумчан чекає футбольний матч 13-го туру Ліги Парі-Матч між донецьким «Олімпіком» та луцькою «Волинню». Поєдинок відбудеться на стадіоні «Ювілейний». Початок матчу о 14:00.

А у неділю, 30 жовтня, ПФК «Суми» зустрінеться з ФК «Інгулець». Початок матчу о 14:00.

автор - Наталья

26.10.2016 20:13